Tu gali daugiau,
nei pats tikiesi

Priėmimas

Memelio mokykla – pirmoji privati mokykla Klaipėdoje, kuri įgyvendina laisvojo ugdymo paradigmą ir yra kuriama pagal Gerosios mokyklos koncepciją. Memelio mokykloje moksleivis lavina savo stiprybes, skatinamas atrasti ir stiprinti savo akademinį autentiškumą. Kiekvienas yra įkvėpiamas asmenybės „Aš esu Aš“ ūgčiai per bendrąsias ugdymo programas žengiant sau tinkamu būdu ir ritmu, mokantis prasmingai, atrandant savo vidinę motyvaciją. Čia įgyvendinamas savivaldus ir personalizuotas ugdymas.

Mes tokia Klaipėdos mokykla, kuri siūlo 100 proc. personalizuotą ugdymą(si). Mokymos(si) turinys įdomus, provokuojantis, gilus, integruotas, kuriantis iššūkius, pagrįstas kritiniu mąstymu, tyrinėjimu, eksperimentavimu, kūryba, grąžinantis moksleiviui teisę klysti ir suteikiantis galimybę taisyti klaidas. To siekti padeda kvalifikuoti mentoriai, kurie lydi vaiką jo individualiame mokymosi kelyje.

Pažinkite mus
Privati mokykla_Klaipėda

Memelio mokykla – privati mokykla Klaipėdoje

Gerosios mokyklos koncepcija

Gera mokykla – prasmės, atradimų ir mokymosi sėkmės siekianti mokykla, grindžianti savo veiklą bendruomenės susitarimais ir mokymusi.

Dialogiškas ir tyrinėjantis mokymas(is);

Lankstus ir partneriškas ugdymas(is);

Kūrybiškumas ir valia veikti;

Pasitikėjimu pagrįsta lyderystė;

Dinamiška mokymosi aplinka, klasė be sienų;

Moksleivių iniciatyvas skatinanti ir palaikanti bendruomenė;

Ugdantis ir formuojamuojantis vertinimas.

Kodėl privati mokykla?

100 proc. individualizuotas mokymasis

Fenomenais grįstas ugdymas

Mokymasis be streso

Pasitikėjimu grįstas ryšys

Mokymasis už mokyklos ribų

Integruota neformaliojo ugdymo programa

Miesto centre

Mažos klasės

Kviečiame į individualią konsultaciją arba apsilankymą mokykloje

Registruotis

Mokykoje didžiulis dėmesys skiriamas akademiniams sugebėjimams, o medžiaga išmokstama be streso, skubėjimo. Čia taikomas principas „geriau mažiau, bet be spagų ir tvirčiau“.

Mokyklos įkūrėja ir direktorė Renata

Ką dabar galim įdėti į vaikus, ką galima dabar padaryti kaip tėvai – tai skatinti pasitikėjimą atrasti tai, kas tau patinka

Moksleivio mama Nerija

Šitoj mokykloj aš galiu mokytis neribodamas savęs, nes man anoje mokykloje buvo nuobodu per pamokas. Atlikau testus ir man pasakė, kad galėsiu mokytis matematikos 8 kl. kursą, nors esu septintokas.

Moksleivis Aleksandras

Laikas asmeniniam augimui

Privati mokykla Klaipėdoje

Emocinis socialinis raštingumas

Vis daugiau iššūkių kelia gyvas bendravimas, kalbėjimas ir susikalbėjimas, socialinio empatiško ryšio kūrimas, todėl vienas svarbiausių akcentų – mokytis ir mokyti vaikus bendravimo meno, susitarimų, savo jausmų ir poreikių pažinimo, išsakymo ekologišku būdu bei konfliktų sprendimo būdų.

Privati mokykla_Klaipėdos mokykla

Finansinis raštingumas

Siekiame, suteikti teorinių bei praktinių finansinio raštingumo žinių, kurių vaikams prireiks savarankiškai priimant finansinius sprendimus, įgyvendinat savo asmeninius tikslus bei siekiant finansinių tikslų. Ši programa apima ir verslumo aspektus.

Privati mokykla_a

Mindfulness – dėmesingumo ugdymas

Programos siekis – kad kiekvienas vaikas išmoktų atrasti viduje esančią ramybę, meilę, sąmoningumą ir su šiais įrankiais eitų į pasaulį. Gebėtų susitelkti, pagerintų mokymosi rezultatus, rūpintųsi vidine bei išorine tvarka ir suvoktų save bei supantį pasaulį plačiau, harmoningiau.

Kad vaikas galėtų prisiimti atsakomybę pats

„Ką dabar galim įdėti į vaikus, ką galima dabar padaryti kaip tėvai – tai skatinti pasitikėjimą atrasti tai, kas tau patinka…”

Pasirinkau šią mokyklą, – sako moksleivis Žygimantas, – nes čia mažiau streso, nėra namų darbų. Tačiau tai reiškia, kad po atsakomybės prisiėmimą, kaip reikės mokytis, už tai, kiek reikės demonstruoti savarankiškumo, atsakingumo.

Mokymasis savo ritmu ir lyginimasis su savimi, o ne su kažkuo kitu yra labai svarbu.

Atsiliepimai

Mokyklos naujienos

Vaiko dėmesio lavinimas

Vienas svarbiausių žmogaus įgūdžių gyvenime išmokti atrasti viduje esančią ramybę, meilę, sąmoningumą ir su šiais įrankiais eitų į pasaulį.

Plačiau

Dažniausiai užduodami klausimai

Ugdymo mokestis metams – 4800 Eur/mėn. (mokant 10 įmokų per metus po 480 Eur per mėnesį). Iš tos pačios šeimos vaikams yra suteikiamos nuolaidos mokesčiui už mokyklos ugdymo paslaugas.

Plačiau

Memelio mokyklos tėvų atsiliepimai – geriausias pavyzdys to, kokie pokyčiai mokymosi procese įvyksta tuomet, kai vaikui profesionaliai deleguojama atsakomybė už savo mokymąsi. Mokykloje nėra namų darbų todėl, kad visas mokymąsis ir yra savarankiškas darbas, orientuotas į tvirtą išmokimą be spragų. Be abejo, jei vaikui reikia papildomai padirbėti ties tema, jis turi galimybę pasilikti konsultacijose, padirbėti papildomai. Kiekvienas moksleivis turi mentorių ir kuratorius, kurie padeda jiems išsikelti mokymosi tikslus, įveikti mokymosi sunkumus, jei tokių iškyla, o po išeitos temos gauna žymiai išsamesnį ir konstruktyvesnį vertinimą nei tiesiog pažymys. Be to, kas mėnesį tėvai kalbasi su vaiko kuratoriais ir gauna labai konkretų grįžtamąjį ryšį apie pažangos pokytį.

2023-2024 m.m. turime priešmokyklinio ir pradinio ugdymo kl., 5-8 kl., 9-10 kl., o perspektyvoje bus galimybė tęsti mokslus 11-12 kl.

Veiklos mokykloje prasideda nuo 8.30 val. Ir tęsiasi iki 15.00 val.

Nuo 15.00 iki 17.00 val. laisvas bendravimas, neformaliaus ugdymo veiklos.

Plačiau apie mūsų dieną

Kviečiame į individualią konsultaciją arba apsilankymą mokykloje

Registruotis