Klaipėdos mokykla_privati mokykla Klaipėdoje

Privatumo politika

Memelio mokyklos privatumo politika

1. Šioje Memelio mokyklos privatumo politikoje rasite informaciją, kokius duomenis Memelio mokyklos interneto svetainėje www.memeliomokykla.lt (toliau – Svetainė) renkame ir kaip ją naudojame.
  2. Jūsų asmens duomenų valdytojas yra UAB „Memelio mokykla“, įmonės kodas
    305738647, registruota adresu Liepų g. 19-18, LT-92138 Klaipėda.
  3. Asmens duomenų rinkimą, tvarkymą ir saugojimą nustato ši Privatumo politika, Lietuvos Respublikos Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymas ir kiti teisės aktai.
  4. Šioje Privatumo politikoje naudojama sąvoka „asmens duomenys“ (toliau – Asmens duomenys) reiškia bet kokią informaciją arba informacijos rinkinį, pagal kuriuos mes galime tiesiogiai arba netiesiogiai nustatyti Jūsų tapatybę.

Kokią informaciją mes renkame?

• Memelio mokykla gauna ir saugo informaciją, kurią pateikiate lankydamiesi Svetainėje:
    • Informaciją apie Jūsų kompiuterio IP adresą ir apie Jūsų apsilankymus šioje interneto svetainėje bei naudojimąsi šia interneto svetaine.
    • Geografinę vietą, naršyklės tipą, iš kur buvote nukreiptas, lankymosi trukmę ir puslapių žiūrėjimų skaičių.
    • Jūsų vardą, telefono numerį ir el.paštą, kuriuos patys suteikiate norėdami su mumis susisiekti ir pildydami užklausos formą interneto svetainėje. Šiuos duomenis tvarkome siekdami susisiekti su Jumis ir atsakyti į Jūsų užklausas, pateiktas naudojantis mūsų interneto svetaine.
    • Bet kokią kitą informaciją, kurią Jūs savo pasirinkimu siunčiate mums.

9. Vartotojas turi teisę nesutikti ar bet kuriuo metu atšaukti savo sutikimą tvarkyti asmens duomenis aukščiau nurodytais tikslais, vartotojui patogiausiu būdu:

__ga„Google Analytics” statistikos sistemos dalis, saugo informaciją apie lankytojo lankomas svetainės dalis, kiek kartų apsilankoma svetainėje, kokia apsilankymo trukmė, naršyklės informacija ir t.t.Paspaudus nuorodą. / sesiją.
__gid„Google Analytics” statistikos sistemos dalis, saugo informaciją apie lankytojo lankomas svetainės dalis, kiek kartų apsilankoma svetainėje, kokia apsilankymo trukmė, naršyklės informacija ir t.t.Pirmo įėjimo į puslapį metu/ 2 metai

Duomenų saugumas

15. Memelio mokykla įgyvendina tinkamas priemones, skirtas apsaugoti Jūsų asmens duomenis nuo atsitiktinio ar neteisėto sunaikinimo, pakeitimo, atskleidimo, taip pat nuo bet kokio kito neteisėto tvarkymo.

Jūsų asmeninių duomenų naudojimas

16. Asmeniniai duomenys, pateikti šioje interneto svetainėje, bus naudojami tikslams, nurodytiems šioje privatumo politikoje arba aktualiose šios interneto svetainės dalyse. Mes galime naudoti jūsų asmeninę informaciją šiems tikslams:

• Informuoti apie Memelio mokyklos renginius ir veiklas, į kurias buvo užsiregistruota. Esant jūsų sutikimui informuosime apie kitus numatomus renginius;
  • Trečiosioms šalims suteikti statistinę informaciją apie portalo naudotojus, tačiau ši informacija nebus naudojama atskiram naudotojui identifikuoti.

17. Be jūsų sutikimo mes neteiksime jūsų asmeninių duomenų jokioms trečiosioms šalims tiesioginės rinkodaros tikslais.

Privatumo politikos atnaujinimai

18. Mes galime atnaujinti šią Privatumo politiką paskelbdami naują jos versiją šioje interneto svetainėje. Jūs turėtumėte peržiūrėti šį puslapį, kad susipažintumėte, su privatumo politikos pakeitimais.

Trečiųjų šalių interneto svetainės

19. Mokyklos interneto svetainėje gali būti pateiktos nuorodos į trečiųjų šalių interneto svetaines, į teisės aktus, taip pat nuorodos į socialinius tinklus, gali būti pateikta iš kitų svetainių įkelto turinio (pavyzdžiui, nuotraukų, teksto ir pan.). Trečiųjų šalių svetainėms, kurių nuorodos pateikiamos mokyklos interneto svetainėje, yra taikomos šių svetainių privatumo politikos. Mokykla neprisiima atsakomybės pagal tokių svetainių ar trečiųjų šalių privatumo politikas.

Duomenų valdytojo kontaktai

20. Su Jūsų asmens duomenų tvarkymu susijusiais klausimais galite kreiptis į Memelio mokyklą el. paštu: info@memeliomokykla.lt

Paskelbta 2024-01-10